Izvanredna skupština VZG Samobora

U subotu 14.12.2013. u prostorijama DVD-a Bobovica održana je izvanredna skupština Vatrogasne Zajednice Grada Samobora. Sjednica skupštine je sazvana na zahtjev dvije trećine članova, nakon čega je vodstvo VZG Samobor podnijelo ostavke. Na dnevnom redu bilo je 11 točaka.

Skupštinu je otvorio gdin Željko Košćica u ime sazivača, te pozdravio prisutne goste: pročelnika za gospodarstvo grada Samobora gdina Krunoslava Znika, pročelnika za financije gdina Željka Radovanića i zapovjednika Vatrogasne zajednice Zagrebačke županije gdina Josipa Novosela.

Na skupštini je bilo prisutno 32 od 34 delegata.

Za novog predsjednika VZG-a Samobor izabran je predsjednik DVD-a Ruda gdin Željko Košćica, a za zapovjednika gdin Mladen Žitković, zapovjednik JVP Samobor.

Usvojene su i promjene statuta, te su izabrani članovi predsjedništva, nadzornog odbora i suda časti, te delegati za skupštinu VZZŽ.

ipp