Godišnja skupština 21.03.2015.

Dana 21.03.2015. s početkom u 19:00 održana je redovna 85. godišnja skupština DVD-a Galgovo. Uz aktivne i podupirajuće članove, skupštini su prisustvovali i gosti iz Grada Samobora, pročelnik za gospodarstvo gdin Hrvoje Frankić i viši savjetnik za vatrogastvo gdin Krunoslav Znika, iz VZG Samobor, zapovjednik gdin Mladen Žitković, te predstavnici NK Galgovo i Udruge umirovljenika Galgovo.

Skupštinu je otvorio pozdravivši sve goste predsjednik DVD-a Galgovo gdin Petar Mihočinec. Tajnik gdin Krunoslav Makarun pročitao je izvješće o radu za prošlu 2014. godinu gdje treba istaknuti da društvo trenutno broji 48 aktivnih članova i 94 podupirajuća člana. Prošle godine društvo sudjeluje na 11 intervencija, na pokaznoj vježbi “Molvik 2014” u organizaciji VZG Samobor i vježbi zaštite i spašavanja “Poslovni park 2014” u organizaciji VZ Zagrebačke županije. Uz operativni rad i vježbe društvo sudjeluje i na smotri VZG Samobor, na Festivalu kotlovine u organizaciji Grada Samobora, te na proslava i skupštinama prijateljskih društava, a u mjesecu Svibnju organiziramo prikupljanje humanitarne pomoći poplavljenim područjima te istu prevozimo u Crveni križ Vinkovci.

Početkom godine završavamo uređenje sanitarnog čvora, kuhinje i spremišta opreme u vatrogasnom domu, te radimo planove za daljnje uređenje garaže, izrada nadstrešnice za stara vatrogasna kola i uređenje garderobe za operativne članove.

Već tradicionalno društvo izdaje drugi broj informativnog lista Vatrogasci Galgovo, o radu društva u prošloj godini. List možete pogledati ovdje.

IMG-20150321-WA0001[1]   IMG-20150320-WA0004[1]   IMG-20150320-WA0002

Komentari