Godišnja skupština 2018.

Dana 17.03.2017. godine s početkom u 19:00 sati održana je 88. redovna izvještajna godišnja skupština. Skupštini je prisustvovalo 32 od 43 članova s pravom glasa, te 70-tak podupirajućih članova.
Kao gosti skupštine prisutni su bili kao predstavnici Grada Samobora, zamjenica gradonačelnika gđa Sanja Horvat Iveković, zamjenik gradonačelnika gdin Željko Stanec, pročelnik za gospodarstvo gdin Marinko Đepina, županijska viječnica gđa Zvjezdana Sečen, gradska viječnica gđica Irena Kapor, ispred VZG Samobora, zapovjednik gdin Mladen Živković, te predstavnici MO Galgovo gdin Darko Lisec i gdin Zoran Šobot, direktor Komunalca Samobor gdin Miljenko Beljak, predsavnici LD Šljuka, NK Galgovo, Udruge umirovljenika Galgovo te predstavnici prijateljskih društava.
Iz izvješća o radu u 2017. godini moramo izdvojiti razne aktivnosti na kojima sudjeluju članovi DVD-a, formiranje ekipe djece od 6-12 godina, nabavku vatrogasne opreme u iznosu preko 23 tisuće kuna.
Skupština je i jednoglasno prihvatila i planove rada i financijski plan za naredno razdoblje.
Rad društva u prošloj godini možete vidjeti u 5. broju letka Vatrogasci Galgovo.